top of page
very-cool-people.jpeg

“Koncertprogramma Pa Apli” spēkus apvienoja ansis, Edavārdi, Kristīne Prauliņa un grupa “Very Cool People”, pārveidojot reperu dziesmas jaunā skanējumā.

Albuma ieraksts veikts “Saulkrasti Jazz” festivālā 2019. gada 16. jūlijā. Dziesmu tapšanā bez ierastajiem “Very Cool People” autoriem Elvija Grafcova, Māra Jēkabsona un Andra Buiķa šoreiz debitējis arī Kristaps Lubovs, izstrādājot “Stragls ir liels” koncertversiju. Arī reperi Edavārdi un ansis ķērušies klāt “Very Cool People” skaņdarbiem un pievienojuši tiem jaunas rīmes sev raksturīgā manierē.

Albuma ieraksta inženieris un albuma miksa autors ir Mārtiņš Porteris, bet māsterversiju “Labo ierakstu studijā” radījis Jānis Kalve. “Very Cool People” albumu ieraksta personāls palicis ierastais: Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (tenorsaksofons), Kristaps Lubovs (baritonsaksofons), Laura Rozenberga (trombons), Oskars Ozoliņš (trompete), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Jānis Olekšs (bass) un Andris Buiķis (bungas).

Šoreiz pamatsastāvam albuma tapšanā pievienojies arī dažādu analogo un digitālo sintezatoru pavēlnieks Andris Kauliņš, kurš kā viesis piedalījās arī dažos grupas 2019. gada albuma “Caution! Contains Words!” skaņdarbos.

bottom of page